Kim 500 Milyar isterKim Milyoner Olmak İster Başvuru
  

Kim Milyoner Olmak ister

Kim Milyoner olmak ister
Kim milyoner olmak ister oyunu - kim milyoner olmak ister yarışma programı başvuru formu ve koşulları.

Kim 500 Milyar ister 'Kim Milyoner olmak ister' olarak ATV kanalında yayın hayatına başlayarak geri dönüyor. 106 ülkeye ulaşarak, 10'cu yılında en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini yitirmeyen 'Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programını Türkiye ye geldiğinde ilk kez sunan Kenan Işık sunacak.

Kim milyoner olmak ister yeni ismiyle bazı değişikliklere gidilmiş. Yarışma kuralları özet olarak şöyle: Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Kim milyoner olmak ister başvuru için yarışma kanalı yani ATV kanalı web sitesindeki başvuru formunu online olarak doldurup göndermemiz yeterli olacaktır.

Yeni ismiyle, Kim milyoner olmak ister yarışma programı tüm hızıyla atv ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Bilgisine ve kendisine güvenen kişilerin yarıştığı bilgi yarışma programına katılmak için başvuru formunu doldurup şansınızı deneyin.

Yarışma başvuru formunu doldurmak ve başvuru hakkında detaylı bilgi için kim milyoner olmak ister başvuru sayfamızı ziyaret ediniz.

Kim milyoner olmak ister yarışma programına başvuru yaptıktan sonra kendinizi test etmek için, kim milyoner olmak ister oyna sayfamızdaki oyunu oynayabilirsiniz. Sorular Türkçe olarak yayınlanır ve her dafasında değişik sorular yöneltilir.

   
TürkçeEnglish